Jesteś tutaj: Strona główna AktualnościZaproszenie dla przedsiębiorców

Zaproszenie dla przedsiębiorców

Zarząd Województwa Pomorskiego we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego serdecznie zapraszają wszystkich obecnych i przyszłych przedsiębiorców, którzy planują otwarcie działalności gospodarczej lub chcą poszerzyć prowadzoną działalność gospodarczą na spotkanie informacyjne, które odbędzie się dnia 02.03.2023 r. o godz. 13.30 w Sali Posiedzeń Urzędu Gminy Trzebielino. 

Celem spotkania jest realizacja projektu „Zwiększenie konkurencyjności i innowacyjności pomorskich przedsiębiorstw poprzez instrumenty finansowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego”. 

Celem Projektu jest przygotowanie oferty instrumentów finansowych, w tym pożyczek, poręczeń i wejść kapitałowych pozwalających na wspieranie działalności B+R i inwestycyjnej przedsiębiorstw, upowszechnianie i wprowadzanie na rynek nowoczesnych, zasobooszczędnych rozwiązań umożliwiających redukcję kosztów działalności przedsiębiorstw, a w konsekwencji uzyskanie trwałych efektów gospodarczych oraz środowiskowych w województwie pomorskim.

Do pobrania: