Jesteś tutaj: Strona główna AktualnościZapraszamy na spotkanie

Zapraszamy na spotkanie

Wójt Gminy Trzebielino zaprasza wszystkich mieszkańców Gminy Trzebielino zainteresowanych dofinansowaniem w ramach Programu „Czyste Powietrze” na spotkanie informacyjne w dniu 22 lutego 2023 r. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.30 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Trzebielinie.

Celem spotkania jest przybliżenie mieszkańcom podstawowych informacji dotyczących programu „Czyste Powietrze”, przedstawienie zasad jego funkcjonowania, a także szeregu informacji związanych z całym procesem prawidłowego składania wniosków o dofinansowanie oraz aspektów technicznych związanych z realizacją działań podlegających dofinansowaniu.

Przypominamy, że  w Urzędzie Gminy Trzebielino kolejny rok we współpracy z WFOŚiGW w Gdańsku oraz firmą Foton ze Słupska, działa Punkt Konsultacyjno – Informacyjny w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Funkcjonowanie ww. punktu ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy wnioskowanie o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze. Ponadto od kwietnia 2022 roku funkcjonuje w naszej Gminie program dotacji celowych na wymianę starych źródeł ciepła ze środków budżetu Gminy, szczegóły w zakładce dla mieszkańców – dotacje.