Jesteś tutaj: Strona główna AktualnościUrodziny Pani Danuty i Weroniki

Urodziny Pani Danuty i Weroniki

We wtorek  19 września 2023 roku Wójt Gminy Trzebielino  Tomasz Czechowski  wraz z Sekretarzem Grażyną Bodnar  i Kierownikiem USC Moniką Staroszak  i odwiedzili dwie mieszkanki gminy Trzebielino  kończące 90 rok życia.

Pani Danuta Rogoża  urodziła się 20 lipca 1933 roku.  Na  teren naszej gminy przyjechała  wraz z mężem ponad 60 lat temu. Początkowo mieszkali w Zielinie a  od ok. 1963 roku w Starkowie.   Doczekala się  czwórki dzieci,  dziewięciu  wnuków i dziesięciu  prawnuków.

Druga z solenizantek, Pani Weronka Kida urodziła się 28 sierpnia  1933 roku. Na teren naszej gminy przyjechała w 1956 roku. W Starkówku wraz z rodziną zamieszkała w 1965 roku.  Wychowała 9 dzieci , doczekała się 30  wnuków i 42 prawnuków i jednego praprawnuka.

Obie Panie  przyjęły delegację z Urzędu Gminy w swoim domu, w towarzystwie bliskich, którzy na co dzień opiekują się nimi. Wójt Gminy Tomasz Czechowski  w imieniu swoim własnym, pracowników Urzędu  i mieszkańców Gminy złożył Jubilatkom  najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia.  Solenizantki otrzymały  kwiaty, słodycze i pamiątkowe kubki z logo Gminy Trzebielino. Obydwie Panie  są pogodne i serdeczne.  Bardzo ucieszyły się z odwiedzin i życzeń.

     Życzymy Naszym Drogim Solenizantkom dużo zdrowia i uśmiechu. Wszystkiego najlepszego.