Jesteś tutaj: Strona główna AktualnościRandki informacyjne dla przedsiębiorców

Randki informacyjne dla przedsiębiorców

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku ZAPRASZA NA BEZPŁATNE SPOTKANIE INFORMACYJNE w dniu 23 MARCA 2023 R., którego celem jest pokazanie, że usługi doradcze mogą pomóc rozwiązać bieżące problemy, a także wskazać firmie kierunki  rozwoju. Podczas spotkania przedsiębiorcy wezmą udział w szybkich randkach biznesowych, korzystając z praktycznych porad ekspertów, a przede wszystkim tworząc warunki do dalszej współpracy.

Dla kogo?:

MŚP – mikro, mali i średni przedsiębiorcy z województwa pomorskiego

IOB – firmy doradcze akredytowane w systemie SPEKTRUM

W programie spotkania:

SPEKTRUM. Pomorski System Usług Doradczych – informacje o systemie doradczym, m.in.:

    * omówienie konkursu grantowego

    * etapy udziału w systemie SPEKTRUM – badanie wstępne, preaudyt, tj. pogłębiona analiza potrzeb w zakresie specjalistycznych usług doradczych

    * Usługi doradcze od ręki czyli szybkie randki z ekspertami – rozmowa z doradcą z firmy akredytowanej w systemie SPEKTRUM „w cztery oczy”.

Każdy będzie miał okazję podczas 5 minutowej „randki” powiedzieć o swoich działaniach, pomysłach, tworząc przestrzeń do dalszej współpracy.

Miejsce i termin spotkania:

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2023 r. w godz. 11:00 – 14:00 w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13B (sala szkoleniowa nr 2,  I piętro).

Zgłoszenia:

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: punkt.slupsk@arp.gda.pl do dnia 22.03.2023r.

Ilość miejsc na spotkaniu zarówno dla MŚP jak i IOB świadczących usługi doradcze jest ograniczona.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Przedsiębiorców w Słupsku

ul. Portowa 13B

tel.: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45

e-mail: punkt.slupsk@arp.gda.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie jest współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Do pobrania: