Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Gminy » Stanowiska

Kierownictwo

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Wójt Gminy

Tomasz Czechowski 59 85 80 223 sekretariat@trzebielino.pl

2

Zastępca Wójta/
Sekretarz Gminy
Grażyna Bodnar 59 8480603 g.bodnar@trzebielino.pl

3

Skarbnik Gminy

 

Mariola Skwierawska 59 8480610 m.skwierawska@trzebielino.pl

10

 

Referaty

 

  • Polityki Gospodarczej, Nieruchomości, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

 Kierownik Referatu

Urszula Franc 59 848 06 06 u.franc@trzebielino.pl

6

Referent ds. ochrony środowiska i geodezji

Bartosz Kołodziejczyk 59 848 06 04 b.kolodziejczyk@trzebielino.pl

4

Podinspektor ds. gospodarki nieruchomościami
i zamówień publicznych

Lucyna Rokicka 59 848 06 05 l.rokicka@trzebielino.pl 5
Inspektor ds. drogownictwa i funduszy pomocowych Mariusz Matyszewski 59 848 06 04 m.matyszewski@trzebielino.pl

4

Inspektor ds. gospodarki odpadami komunalnymi i rolnictwa Paweł Wrycza 59 848 06 05 p.wrycza@trzebielino.pl

5

 

 

  • Administracyjno-Oświatowy

 

STANOWISKO IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Podinspektor ds. obsługi rady i promocji

Monika Piechowska 59 848 06 08


m.piechowska@trzebielino.pl

biuro.rady@trzebielino.pl

8

Podinspektor ds. społecznych,     obronnych   i obrony cywilnej

Justyna Rapita 59 848 06 08

j.rapita@trzebielino.pl

8

Podinspektor  ds.  ewidencji ludności, dowodów osobistych i archiwum

Edyta Rutkowska

59 848 06 07 e.rutkowska@trzebielino.pl

7

Sekretarka

Renata Rakowiecka

59 858 02 23

59 858 02 53

sekretariat@trzebielino.pl

2

Informatyk

Mariusz Bublewicz 59 848 06 18 mariuszbublewicz@gmail.com

18

 

 

  • Finansowy

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Inspektor ds. księgowości budżetowej

Magdalena Gąsiorowska 59 848 06 13
m.gasiorowska@trzebielino.pl

13

Inspektor ds. wymiaru podatków

Katarzyna Biniek 59 848 06 12 k.biniek@trzebielino.pl

12

Podinspektor ds. księgowości budżetowej i płac

Ilona Melchert 59 848 06 13 i.melchert@trzebielino.pl

13

 Inspektor ds. księgowości podatkowej i obsługi kasowej

Helena Grabowska 59 848 06 15 h.grabowska@trzebielino.pl

15

Pomoc administracyjna

Angelina Żytna 59 848 06 12 a.zytna@trzebielino.pl

12

 

 

  • Komórki organizacyjne równorzędne referatom:

 

– Urząd Stanu Cywilnego

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL NR BIURA
Kierownik USC Monika Staroszak 59 848 06 17 m.staroszak@trzebielino.pl

7A

 

 

  • Samodzielne stanowiska pracy

 

STANOWISKO

IMIĘ
I NAZWISKO
NR TELEFONU E-MAIL

NR BIURA

Radca prawny

Waldemar Piastowski 59 848 06 03 sekretariat@trzebielino.pl

3

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

Paweł Wrycza 59 848 06 05 p.wrycza@trzebielino.pl

4

zobacz archiwum

Zdjęcia

  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1
  • Image 1

do góry